Događaji

Danas je u Tehničkoj školi ”Sava Munćan” direktor škole Željko Stamenković uručio poklone učeniku generacije Iliji Goluboviću. Ilija je sva četiri razreda uspešno završio odličnim uspehom (5,00), ali je važno reći da je Ilija bio uključen u mnoge aktivnosti koje je škola organizovala. Na ovogodišnjem republičkom takmičenju branio je ”boje” naše škole, i osvojio zavidan rezultat. Bio je aktivan član Sekcije za bezbednost saobraćaja, učesnik snimanja igranog filma ”Diskretni heroji”, koji su snimili učenici Tehničke škole ”Sava Munćan”, jedan od najaktivnijih članova akvarističke sekcije, i mnogih drugih aktivnosti. Svim svojim doprinosom, kao i primernim ponašanjem, Ilija je zasluženo poneo zvanje učenika generacije Tehničke škole ”Sava Munćan”.

_________________________________________

OTVORENA VRATA ŠKOLE
UTORAK 28.Maj 2019. od 12h
Posetite nas……

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *